Modne kolory farb do włosów

Chcesz zmienić wizerunek i zastanawiasz się nad kolorem dla siebie? Niezależnie od tego czy planujesz radykalną czy lekką zmianę, postaraj się, aby wybrany kolor pasował do Ciebie. A może skusisz się na najmodniejsze odcienie? Poznaj hity tego sezonu.

Rose gold czy milk tea hair? Poznaj hitowe odcienie blondu w 2023

Blond jest na tyle atrakcyjnym kolorem, że co roku powstaje jego wiele odmian. Przez wiele lat platyna była bardzo modna, głównie wśród osób znanych w show biznesie, które zapoczątkowały tą modę. Jednak w sezonie 2023 pojawiły się nowe, bardzo obiecują kolory. Jednym z nich jest rose gold hair nazywany też truskawkowym blondem. Jest to nic innego jak odcienie różowego złota, czyli wielowymiarowa koloryzacja. Ten kolor składa się z kilku nut kolorystycznych, a mianowicie z pigmentów blondu, różu, można tam dostrzec także czerwień lub pomarańcz. Ten kolor nawiązuje do koloru złotej biżuterii w odcieniu różowym, który od wielu lat pozostaje niezwykle modny na rynku biżuteryjnym. Czy znasz milk tea hair? Jest to kolor na pograniczu brązu i blondu, który wygląda jak herbata z mlekiem. Jest to odcień, który pasuje zarówno do bardzo jasnej cery, jak i opalonej karnacji. Dlatego jest popularny zarówno wśród Azjatek, jak i Latynoamerykanek.

Poznaj kasztanowy brąz, czyli głębie koloru i elegancję

Mimo, że modne odcienie blondów królują, to warto zwrócić uwagę także na ciemniejsze nuty. Ciekawa propozycja to piękny i bardzo twarzowy kolor w postaci kasztanowego brązu. Jest to zdecydowanie ciemny odcień brązu z domieszką czerwonych pigmentów. Właśnie dzięki tym pigmentom, ten kolor jest intensywny i pasuje do wielu typów urody. Pasuje praktycznie do każdego typu urody, chociaż można przyznać, że to właścicielki ciemnych oczu i nieco ciemniejszej karnacji, będą w nim wyglądać najlepiej. Kasztanowy brąz to ciepły i nasycony kolor, który doskonale będzie wyglądał jesienią, ale także latem. Jeśli chcesz przyciemnić swoje brązowe włosy lub rozjaśnić ciemniejsze, to kasztanowy brąz będzie idealny dla Ciebie.

Jaki kolor włosów najbardziej mi pasuje?

Aby dobrać kolor włosów, należy określić swój typ urody. Można to najłatwiej ocenić używając białej kartki. Jeśli kontrast jest duży w zestawieniu z nią, to mamy ciepły typ urody, a gdy cera jest zbliżona do odcieni kartki, to nasz typ jest chłodny. Nie jest powiedziane, że kobiety o ciemnej karnacji i ciemnych oczach, będą dobrze wyglądać tylko w ciemnych włosach. Ciepłe brązy lub ciepłe odcienie blondu mogą okazać się bardzo dobrym wyborem. Czy wiesz komu pasuje beżowy blond? Na szczęście zarówno blondynkom, jak i brunetkom, bo jest to neutralny kolor na palecie blond i dość naturalny. Jeśli masz kłopot z wyborem koloru włosów, możesz spróbować kolor on-line. Wtedy łatwiej ocenisz, czy w ogóle iść w tym kierunku czy też nie. Zmiana koloru włosów to najprostszy sposób na zmianę wizerunku, który pozwoli na szybką odmianę wyglądu. Odcienie blondów, brązów i czerni co roku mogą mieć nowe, oryginalne kolory i jeśli chcesz być na bieżąco, wybierz któryś z najmodniejszych kolorów.

Artykuł sponsorowany

Rekomendowane artykuły

0 komentarzy

  1. najlepiej doradzić się jaki kolor pasuje do cery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *